rashel1
rashel8

 

کرم سه کاره آلوئه ورا دکتر راشل 

کرم سه کاره آلوئه ورا دکتر راشل محصولی بسیار کارآمد و مفید برای افرادی که به سلامت و زیبایی پوست خود اهمیت میدهند می باشد. شما میتوانید از این محصول هم به عنوان کرم مرطوب کننده و هم به عنوان ماسک صورت استفاده کنید.

در فرمولاسیون این کرم علاوه بر عصاره گیاه بسیار مفید آلوئه ورا ترکیبات دیگری همچون گلیسرین نیز استفاده شده است که پوستی هرچه نرم تر و سالم تر به شما هدیه می کند. 

این محصول در طول روز رطوبت مورد نیاز پوست شما را تامین کرده و در طول شب با آبرسانی به پوستتان موجب رفع خشکی، بازسازی بافت پوست و همینطور نرم کردن و رفع آثار پیری در پوست شما می شود. 

بافت این کرم کاملا بدون چربی و بسیار سبک بوده و به سرعت جذب پوست می شود و با استفاده مداوم از آن به سرعت شاهد تغییراتی در پوست خود و نرم و مرطوب شدن آن خواهید شد. 

با استفاده از کرم سه کاره آلوئه ورا دکتر راشل عمیقا پوست خود را تقویت کرده و چین و چروک را از سطح پوست خود حذف خواهید کرد.

سرم صورت جوانسازی و ضد پیری رتینول

از بهترین و تاثیرگذارترین سرم های صورت می توان به معرفی سرم صورت جوانسازی و ضد پیری رتینول ویتامینA دکتر راشل  پرداخت. 

این سرم به خوبی پوست را آبرسانی می نماید و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

 از اصلی ترین ویژگی های این سرم می توان به افزایش کلاژن سازی و رفع چین و چروک اشاره نمود. این محصول از ویتامین A بهره مند بوده و این ویتامین می تواند پوست شما را در برابر پیری مقاوم نماید و حتی در برابر آسیب های UV نیز به محافظت از پوست شما بپردازد.

 پوست شما با مصرف این سرم به تولید سلول های سالم می پردازد و در نتیجه پوستی سالم بدون چین و چروک و خطوط ریز به شما هدیه می دهد. اگر می خواهید پوستی صاف، درخشان و جوان داشته باشید خرید این سرم می تواند کمک شایانی به شما نماید.

rashel10
rashel11

کرم شب رتینول 

کرم شب ضد پیری رتینول ویتامین آ دکتر راشل با آبرسانی خود باعث مرطوب و سفت نگه داشتن پوست در طول شب میشود.

این فرمول ابریشمی و قدرتمند علاوه بر اینکه باعث کاهش خطوط ظریف و چین و چروک های پوست شده به پوست کمک کرده تا محکم تر و صاف تر به نظر برسد.

کرم شب ضد پیری رتینول ویتامین آ دکتر راشل درتغذیه پوستی نیز نقش دارد.

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها